Menu

Dienstregeling - Lijn 575

Dienstregeling per 21-4-2019.

Lijn 575 richting Driebergen 
Maandag t/m Vrijdag

Soest, Raadhuisplein V 07:53 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
Soest, Molenstraat   07:55 08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Soest, Oude kerk   07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Soest, Baron Bentinckstraat   07:58 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Soest, Station Soest-Zuid A 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
Soest, Station Soest-Zuid V 08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05
Soest, Winkelc. Soest-Zuid   08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06
Soest, Heideweg   08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07 18:07
Soest, Soestduinen   08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Soest, Heezerspoor   08:10 09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10
Soest, Nationaal Militair Museum   08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Soesterberg, K. der Kontinenten   08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18
Soesterberg, Oude Tempellaan   08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Soesterberg, ‘t Zwaantje   08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Soesterberg, RK Kerk   08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21
Huis ter Heide, Sterrenberg   08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Huis ter Heide, Dolderseweg   08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23 18:23
Zeist, Dijnselburg   08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26
Zeist, Nepveulaan   08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Zeist, Schaerwydedelaan   08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28
Zeist, Steynlaan   08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Zeist, Busstation A 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Zeist, Busstation V 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32
Zeist, Verlengde Slotlaan   08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Zeist, Ziekenhuis   08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34
Zeist, Amandelhof   08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Zeist, Louise de Colignyplein   08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Zeist, De Oldenborgh   08:39 09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Zeist, Heerewegen   08:40 09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40
Zeist, Prinses Margrietlaan   08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Driebergen, Station Driebergen-Zeist A 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Driebergen, Station Driebergen-Zeist V 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45
Driebergen, Loolaan/A12   08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47
Driebergen, Hoofdstraat   08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48
Driebergen, van Asch van Wijcklaan   08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:49
Driebergen, Boterbloem   08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50
Driebergen, Damhertlaan   08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Driebergen, Engelenburg   08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51 18:51
Driebergen, Lange Dreef   08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52 18:52
Driebergen, St. Hubertuslaan A 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54

 

Lijn 575 richting Driebergen 
Zaterdag

Soest, Raadhuisplein V 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53
Soest, Molenstraat   08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55
Soest, Oude kerk   08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57
Soest, Baron Bentinckstraat   08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58
Soest, Station Soest-Zuid A 09:00 10;00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00
Soest, Station Soest-Zuid V 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:05 15:05 16:05 17:05
Soest, Winkelc. Soest-Zuid   09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Soest, Heideweg   09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Soest, Soestduinen   09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
Soest, Heezerspoor   09:10 10:10 11:10 12:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10
Soest, Nationaal Militair Museum   09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14
Soesterberg, K. der Kontinenten   09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18
Soesterberg, Oude Tempellaan   09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
Soesterberg, ‘t Zwaantje   09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Soesterberg, RK Kerk   09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Huis ter Heide, Sterrenberg   09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Huis ter Heide, Dolderseweg   09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23 17:23
Zeist, Dijnselburg   09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26
Zeist, Nepveulaan   09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27
Zeist, Schaerwydedelaan   09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28
Zeist, Steynlaan   09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29
Zeist, Busstation A 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Zeist, Busstation V 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32
Zeist, Verlengde Slotlaan   09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33
Zeist, Ziekenhuis   09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34
Zeist, Amandelhof   09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38
Zeist, Louise de Colignyplein   09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Zeist, De Oldenborgh   09:39 10:39 11:39 12:39 13:39 14:39 15:39 16:39 17:39
Zeist, Heerewegen   09:40 10:40 11:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
Zeist, Prinses Margrietlaan   09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41
Driebergen, Station Driebergen-Zeist A 09:43 10:43 11:43 12:43 13:43 14:43 15:43 16:43 17:43
Driebergen, Station Driebergen-Zeist V 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45
Driebergen, Loolaan/A12   09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47
Driebergen, Hoofdstraat   09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48
Driebergen, van Asch van Wijcklaan   09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49
Driebergen, Boterbloem   09:50 10:50 11:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
Driebergen, Damhertlaan   09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Driebergen, Engelenburg   09:51 10:51 11:51 12:51 13:51 14:51 15:51 16:51 17:51
Driebergen, Lange Dreef   09:52 10:52 11:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
Driebergen, St. Hubertuslaan A 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54

 

Lijn 575 richting Soest 
Maandag t/m Vrijdag

Driebergen, St. Hubertuslaan V   08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54
Driebergen, De Wouw     08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54 18:54
Driebergen, De Grutto     08:55 09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55
Driebergen, Boterbloem     08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56 18:56
Driebergen, van Asch van Wijcklaan     08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57
Driebergen, Hoofdstraat     08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58
Driebergen, Loolaan/A12     08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59
Driebergen, Station Driebergen-Zeist A   09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:04 19:02
Driebergen, Station Driebergen-Zeist V 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14  
Zeist, Prinses Margrietlaan   08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15  
Zeist, Heerewegen   08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
Zeist, De Oldenborgh   08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16  
Zeist, Louise de Colignyplein   08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17  
Zeist, Amandelhof   08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18  
Zeist, Ziekenhuis   08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21  
Zeist, Verlengde Slotlaan   08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22  
Zeist, Busstation A 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:25  
Zeist, Busstation V 08:25 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25 18:32  
Zeist, Steynlaan   08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:33  
Zeist, Schaerwydedelaan   08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:35  
Zeist, Nepveulaan   08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:36  
Zeist, Dijnselburg   08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:38  
Huis ter Heide, Dolderseweg   08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:40  
Huis ter Heide, Sterrenberg   08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:42  
Soesterberg, RK Kerk   08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:42  
Soesterberg, ‘t Zwaantje   08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:44  
Soesterberg, Oude Tempellaan   08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:44  
Soesterberg, K. der Kontinenten   08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:45  
Soest, Heezerspoor   08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:48  
Soest, Soestduinen   08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:49  
Soest, Heideweg   08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:52  
Soest, Winkelc. Soest-Zuid   08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:52  
Soest, Station Soest-Zuid A 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:54  
Soest, Station Soest-Zuid V 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:49 18:56  
Soest, Raadhuisplein A 08:53 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 19:00  

 

Lijn 575 richting Soest 
Zaterdag

Driebergen, St. Hubertuslaan V   09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Driebergen, De Wouw     09:54 10:54 11:54 12:54 13:54 14:54 15:54 16:54 17:54
Driebergen, De Grutto     09:55 10:55 11:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55
Driebergen, Boterbloem     09:56 10:56 11:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
Driebergen, van Asch van Wijcklaan     09:57 10:57 11:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
Driebergen, Hoofdstraat     09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Driebergen, Loolaan/A12     09:59 10:59 11:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
Driebergen, Station Driebergen-Zeist A   10:02 11:02 12:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02
Driebergen, Station Driebergen-Zeist V 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14  
Zeist, Prinses Margrietlaan   09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15  
Zeist, Heerewegen   09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
Zeist, De Oldenborgh   09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16  
Zeist, Louise de Colignyplein   09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17  
Zeist, Amandelhof   09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18  
Zeist, Ziekenhuis   09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21  
Zeist, Verlengde Slotlaan   09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22  
Zeist, Busstation A 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:25  
Zeist, Busstation V 09:25 10:25 11:25 12:25 13:25 14:25 15:25 16:25 17:32  
Zeist, Steynlaan   09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:33  
Zeist, Schaerwydedelaan   09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:35  
Zeist, Nepveulaan   09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:36  
Zeist, Dijnselburg   09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:38  
Huis ter Heide, Dolderseweg   09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:40  
Huis ter Heide, Sterrenberg   09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:42  
Soesterberg, RK Kerk   09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:42  
Soesterberg, ‘t Zwaantje   09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:44  
Soesterberg, Oude Tempellaan   09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:44  
Soesterberg, K. der Kontinenten   09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:45  
Soest, Heezerspoor   09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:48  
Soest, Soestduinen   09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:49  
Soest, Heideweg   09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:52  
Soest, Winkelc. Soest-Zuid   09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:52  
Soest, Station Soest-Zuid A 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:54  
Soest, Station Soest-Zuid V 09:49 10:49 11:49 12:49 13:49 14:49 15:49 16:49 17:56  
Soest, Raadhuisplein A 09:53 10:53 11:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 18:00