Menu

Dienstregeling - Lijn 573

Dienstregeling per 21-4-2019.

Lijn 573 richting Blaricum
Maandag t/m Vrijdag

Soest, Station Soest-Zuid V 07:43 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:52 14:52 15:52 16:52 17:58
Soest, Eigendomweg   07:44 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:53 14:53 15:53 16:53 17:59
Soest, Varenstraat   07:45 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:54 14:54 15:54 16:54 18:00
Soest, Veenbesstraat   07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:55 14:55 15:55 16:55 18:01
Soest, Speenkruidstraat   07:46 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:55 14:55 15:55 16:55 18:01
Soest, Vrijheidsweg   07:48 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:57 14:57 15:57 16:57 18:03
Soest, Dorresteinweg   07:49 08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:58 14:58 15:58 16:58 18:04
Soest, Belvedereweg   07:50 08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:59 14:59 15:59 16:59 18:05
Soest, Beckeringstraat   07:52 08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 14:01 15:01 16:01 17:01 18:07
Soest, Soestdijk Noord, Busstation A 07:54 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 14:03 15:03 16:03 17:03 18:09
Soest, Soestdijk Noord, Busstation V 07:56 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 14:05 15:05 16:05 17:05 18:11
Soestdijk, Colenso   07:57 08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 14:06 15:06 16:06 17:06 18:12
Baarn,Gen. Van Heutszlaan   07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:08 15:08 16:08 17:08 18:14
Baarn, Station A 08:01 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:10 15:10 16:10 17:10 18:16
Baarn, Station V 08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:12 15:12 16:12 17:12 18:18
Baarn, Ziekenhuis Meander A 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:15 15:15 16:15 17:15 18:21
Baarn, Ziekenhuis Meander V 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:15 15:15 16:15 17:15 18:24
Baarn, Plataanlaan   08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:16 15:16 16:16 17:16 18:25
Baarn, Prof. Fockema Andreaelaan   08:09 09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:18 15:18 16:18 17:18 18:27
Baarn, Drakenburgerweg   08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:22 15:22 16:22 17:22 18:31
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg    08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:22 15:22 16:22 17:22 18:31
Eemnes, 't Zwaantje   08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:23 15:23 16:23 17:23 18:32
Eemnes, Eemnes Binnen   08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:24 15:24 16:24 17:24 18:33
Eemnes, Seldenrijkweg   08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:25 15:25 16:25 17:25 18:34
Eemnes, Wakkerendijk 110   08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:25 15:25 16:25 17:25 18:34
Eemnes, RK School   08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:26 15:26 16:26 17:26 18:35
Eemnes, Raadhuislaan   08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:27 15:27 16:27 17:27 18:36
Eemnes, Braadkamp   08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:28 15:28 16:28 17:28 18:37
Eemnes, Wezenboom   08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:29 15:29 16:29 17:29 18:38
Eemnes, Pijpestrootje   08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:30 15:30 16:30 17:30 18:39
Eemnes, BEL-kantoor   08:23 09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:32 15:32 16:32 17:32 18:41
Blaricum, Tergooi Ziekenhuis A 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:44 15:44 16:44 17:44 18:53

 

Lijn 573 richting Blaricum
Zaterdag

Soest, Station Soest-Zuid V 08:43 09:43 10:43 11:43 12:43 13:52 14:52 15:52 16:52 17:58
Soest, Eigendomweg   08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:53 14:53 15:53 16:53 17:59
Soest, Varenstraat   08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:54 14:54 15:54 16:54 18:00
Soest, Veenbesstraat   08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:55 14:55 15:55 16:55 18:01
Soest, Speenkruidstraat   08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:55 14:55 15:55 16:55 18:01
Soest, Vrijheidsweg   08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:57 14:57 15:57 16:57 18:03
Soest, Dorresteinweg   08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:58 14:58 15:58 16:58 18:04
Soest, Belvedereweg   08:50 09:50 10:50 11:50 12:50 13:59 14:59 15:59 16:59 18:05
Soest, Beckeringstraat   08:52 09:52 10:52 11:52 12:52 14:01 15:01 16:01 17:01 18:07
Soest, Soestdijk Noord, Busstation A 08:54 09:54 10:54 11:54 12:54 14:03 15:03 16:03 17:03 18:09
Soest, Soestdijk Noord, Busstation V 08:56 09:56 10:56 11:56 12:56 14:05 15:05 16:05 17:05 18:11
Soestdijk, Colenso   08:57 09:57 10:57 11:57 12:57 14:06 15:06 16:06 17:06 18:12
Baarn, Gen. Van Heutszlaan   08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:08 15:08 16:08 17:08 18:14
Baarn, Station A 09:01 10:01 11:01 12:01 13:01 14:10 15:10 16:10 17:10 18:16
Baarn, Station V 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:12 15:12 16:12 17:12 18:18
Baarn, Ziekenhuis Meander A 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:15 15:15 16:15 17:15 18:21
Baarn, Ziekenhuis Meander V 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:15 15:15 16:15 17:15 18:21
Baarn, Plataanlaan   09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:16 15:16 16:16 17:16 18:22
Baarn, Prof. Fokkema Andreaelaan   09:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:18 15:18 16:18 17:18 18:24
Baarn, Drakenburgerweg   09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:22 15:22 16:22 17:22 18:28
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg    09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:22 15:22 16:22 17:22 18:28
Eemnes, 't Zwaantje   09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:23 15:23 16:23 17:23 18:29
Eemnes, Eemnes Binnen   09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:24 15:24 16:24 17:24 18:30
Eemnes, Seldenrijkweg   09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:25 15:25 16:25 17:25 18:31
Eemnes, Wakkerendijk 110   09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:25 15:25 16:25 17:25 18:31
Eemnes, RK School   09:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:26 15:26 16:26 17:26 18:32
Eemnes, Raadhuislaan   09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:27 15:27 16:27 17:27 18:33
Eemnes, Braadkamp   09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:28 15:28 16:28 17:28 18:34
Eemnes, Wezenboom   09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:29 15:29 16:29 17:29 18:35
Eemnes, Pijpestrootje   09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:30 15:30 16:30 17:30 18:36
Eemnes, BEL-kantoor   09:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:32 15:32 16:32 17:32 18:38
Blaricum, Tergooi Ziekenhuis A 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:44 15:44 16:44 17:44 18:50

 

Lijn 573 richting Soest 
Maandag t/m Vrijdag

Blaricum, Tergooi Ziekenhuis V   08:49 09:49 10:49 11:49 12:49 13:58 14:58 15:58 16:58 17:57
Eemnes, BEL-kantoor   07:59 08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:08 15:08 16:08 17:08 18:07
Eemnes, Pijpestrootje   08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:09 15:09 16:09 17:09 18:08
Eemnes, Wezenboom   08:00 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:09 15:09 16:09 17:09 18:08
Eemnes, Braadkamp   08:02 09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:11 15:11 16:11 17:11 18:10
Eemnes, Raadhuislaan   08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:12 15:12 16:12 17:12 18:11
Eemnes, RK School   08:03 09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:12 15:12 16:12 17:12 18:11
Eemnes, Wakkerendijk 110   08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:13 15:13 16:13 17:13 18:12
Eemnes, Seldenrijkweg   08:04 09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:13 15:13 16:13 17:13 18:12
Eemnes, Eemnes Binnen   08:05 09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:14 15:14 16:14 17:14 18:13
Eemnes, 't Zwaantje   08:06 09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:15 15:15 16:15 17:15 18:14
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg    08:07 09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:16 15:16 16:16 17:16 18:15
Baarn, Drakenburgerweg   08:08 09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:17 15:17 16:17 17:17 18:16
Baarn, Prof. Fokkema Andreaelaan    08:11 09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:20 15:20 16:20 17:20 18:19
Baarn, Plataanlaan   08:13 09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:22 15:22 16:22 17:22 18:21
Baarn, Ziekenhuis Meander A 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:24 15:24 16:24 17:24 18:23
Baarn, Ziekenhuis Meander V 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Baarn, Station A 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Baarn, Station V 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Baarn, Generaal Van Heutszlaan   08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Soestdijk, Colenso   08:24 09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Soest, Soestdijk-Noord, Busstation A 08:26 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Soest, Soestdijk-Noord, Busstation V 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Soest, Beckeringstraat   08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Soest, Belvedereweg   08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Soest, Dorresteinweg   08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Soest, Vrijheidsweg   08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Soest, Speenkruidstraat   08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Soest, Veenbesstraat   08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Soest, Varenstraat   08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Soest, Eigendomweg   08:37 09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Soest, Station Soest-Zuid A 08:41 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50

 

Lijn 573 richting Soest 
Zaterdag

Blaricum, Tergooi Ziekenhuis V   09:49 10:49 11:49 12:49 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Eemnes, BEL-kantoor   08:59 09:59 10:59 11:59 12:59 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08
Eemnes, Pijpestrootje   09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Eemnes, Wezenboom   09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:09 15:09 16:09 17:09 18:09
Eemnes, Braadkamp   09:02 10:02 11:02 12:02 13:02 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11
Eemnes, Raadhuislaan   09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Eemnes, RK School   09:03 10:03 11:03 12:03 13:03 14:12 15:12 16:12 17:12 18:12
Eemnes, Wakkerendijk 110   09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Eemnes, Seldenrijkweg   09:04 10:04 11:04 12:04 13:04 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13
Eemnes, Eemnes Binnen   09:05 10:05 11:05 12:05 13:05 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14
Eemnes, 't Zwaantje   09:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15
Baarn, Oude Amsterdamsestraatweg    09:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16
Baarn, Drakenburgerweg   09:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17
Baarn, Prof. Fokkema Andreaelaan    09:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20
Baarn, Plataanlaan   09:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22
Baarn, Ziekenhuis Meander A 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Baarn, Ziekenhuis Meander V 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24
Baarn, Station A 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27
Baarn, Station V 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29
Baarn, Generaal Van Heutszlaan   09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30
Soestdijk, Colenso   09:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33
Soest, Soestdijk Noord, Busstation A 09:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35
Soest, Soestdijk Noord, Busstation V 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37
Soest, Beckeringstraat   09:29 10:29 11:29 12:29 13:29 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38
Soest, Belvedereweg   09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:39 15:39 16:39 17:39 18:39
Soest, Dorresteinweg   09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41
Soest, Vrijheidsweg   09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42
Soest, Speenkruidstraat   09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:43 15:43 16:43 17:43 18:43
Soest, Veenbesstraat   09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Soest,Varenstraat   09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44
Soest, Eigendomweg   09:37 10:37 11:37 12:37 13:37 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46
Soest, Station Soest-Zuid A 09:41 10:41 11:41 12:41 13:41 14:50 15:50 16:50 17:50 18.50